Paylaş

HAKKIMIZDA

FreeLancer Web Siteleri yapmakta, sizlere web sitelerini daha hızlı,daha uygun fiyatlar ve daha kaliteli olarak sunmaktayız.Web Sitelerimizde responsive(mobil ve diğer platform uyumlu) olarak sunmaktayız.

Web Tasarım ve Programlama,TugraYazilim.Net

Web Sitesi Yaptırmanın Artıları ve Önemi

1-Kurumsal kimliğinize ve hedef kitlenize uygun olarak hazırlanmış bir web tasarım, firmanıza ve dolayısı ile size sayısız faydalar sağlar.

2-Profesyonel ellerde emek harcanarak yapılmış bir web sitesi sizin ve firmanızın en iyi reklam aracı olacaktır.. Çünkü kurumsal veya kişisel web siteniz ile çok sayıda kişiye,kuruma ulaşma fırsatı bulacak ve potansiyel müşteri ve talep sayısını arttıracaksınız.

3-Web siteniz sayesinde firmanızın veya sizin ulaşılabilirlik sayınız artacak ve müşterileriniz diledikleri zaman kurumunuz veya sizin hakkınızda bilgi sahibi olma olanağını elde edecektir.

4-Web sitesi sahibi bir firma veya kişi, hangi coğrafi bölgede olursa olsun tüm müşterilerine eşit uzaklıkta olma fırsatı yakalar.

5-7/24 ulaşılabilecek bir web sitesi ile ürünleriniz, kampanyalarınız ve hedef kitlenize iletmek istediğiniz tüm bilgileri kolayca ulaştırma fırsatınız olacaktır.

6-İyi bir SEO çalışması ile hazırlanmış web tasarımı ile arama motorlarında üst sıralarda yer alarak bilinirliliğinizi arttırabilirsiniz. İnternet üzerinde ürünlerinizin ve firmanızın tanıtımını yapmanızın yanında e-ticaret sistemi sayesinde, ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz de. Bu şekilde satış rakamlarınızı arttırabilir, tanıtım masraflarınızı düşürebilirsiniz.

7- FreLancer olarak yaptığımız web sitelerimizde profesyonel web tasarımları ile, siz de firmanızın adını markalaştırarak, firmanıza prestij sağlayabilir ve hedef kitlenize daha kolay ulaşabilirsiniz.

Kullandığımız Diller ve Programlar

FreeLancer olarak yaptığımız Web siteleri ve Tasarımlarımızda kullandığımız programlar ve programlama dilleri

TASARIM

FireWorks
95%
PhotoShop
90%
İllustrator
85%

Yazılım Dilleri

c# Asp.Net
95%
Php
95%
HTML5
80%
JavaScript
85%

Programlar

Adobe Dreamweaver
85%
Adobe Flash
95%
Adobe After Effects
75%

Web Site Paketlerimiz

FreeLancer olarak yaptığımız web sitelerimizin ücret tarifeleri

Sizde Web sitenizi yapmak veya yenilemek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişime Geçiniz.
YUKARI
0px
HAKKIMIZDA